Obsah školení

​Kurz nabízí přehled základních technologií, pojmů a souvislostí z IT oboru tak, aby IT recruiteři byli schopni správně a kvalitně provádět všechny činnosti, od vyhodnocení zadání pozice přes vyhledávání vhodných profilů až po vedení kvalifikovaných rozhovorů s IT odborníky. 

Mimo jiné se v jednotlivých přednáškách dozvíte, co je náplní nejčastěji obsazovaných pracovních pozic, jak odlišovat juniory od seniorů, rozdíly mezi nejoblíbenějšími programovacími jazyky a jejich frameworky a ještě mnohem víc. 

Přednášky

Design SW aplikací

Přiblížíme vám obor návrhu aplikací, který obvykle předchází samotnému vývoji. Vysvětlíme, jak vypadá proces návrhu i základní terminologii tohoto oboru, náplň práce různých pozic designérů (UX Researchera, UX i UI Designera), nejpoužívanější metody a technologie pro tyto obory. Dozvíte se podrobnosti o metodách uživatelského testování i o dalších nástrojích samotného designu. 

Co se naučíte

Školení je zaměřeno na poznání IT technologií takovým způsobem, který vám umožní vykonávat práci IT náboráře efektivněji a s větší jistotou. Kurz se zaměřuje na pět hlavních oblastí práce recruitera, tedy vyhodnocování zadání pracovních pozic, search kandidátů, tvorba technické inzerce, vyhodnocování CV a vedení kvalifikovaných rozhovorů s IT odborníky.

V rámci těchto oblastí se naučíte rozeznávat nesrovnalosti nebo chyby, budete schopni určit, které technologie jsou podstatné a které jen doplňující, nebo vyhodnotit náročnost pozice (senioritu). Také budete schopni určit, která slova budou nejvhodnější pro vyhledávání kandidátů a vyhodnocovat zkušenosti a znalosti kandidátů na základě jejich profilů.

Pro koho je kurz určen

1

Začínající recruitery

se základní znalostí

IT technologií

2

IT Recruitery, kteří chtějí rozšířit svou znalost technologií

3

Všechny kdo se zabývají náborem

IT odborníků

Kdo školení pořádá

Akci zastřešuje společnost GIT Consult Czech s.r.o. GIT je personálně poradenská společnost, která se náborem IT odborníků zabývá od roku 2000. V rámci přednášek se budete moci setkat s jejich IT recruitery ale i hosty z řad IT profesionálů. Každá přednáška byla podrobně konzultována s odborníky na danou oblast.

Jako hlavní lektorka vás bude provázet Eliška Císařová. Po studiích na ČVUT v Praze nastoupila do GIT jako IT Recruitment Consultant. Kolegové oceňují její široký přehled a chuť poznat svět programování na vlastní kůži. Nejvíce ji zajímá oblast webových technologií, i když ani programování v C# ji není úplně cizí.

Varianty školení

Jednodenní seminář

Potřebujete se zaměřit pouze na určitou oblast IT, například na vývoj webů, na design nebo na testování SW? Pak je jednodenní varianta vhodná právě pro vás. 

Dvoudenní školení

Dvoudenní intenzivní školení poskytuje široký záběr nejrůznějších oblastí v IT, od programování po projektový management. Školení je navíc zakončeno certifikací. 

On-site školení

Nechte vyškolit celý váš tým v prostorách vaší společnosti. Obsah kurzu přizpůsobíme vašim aktuálním náborovým potřebám. Cena je stanovena na základě počtu účastníků.